Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

Bilety

Podziel się

 

Ceny biletów:

Karnet trzydniowy (całość Festiwalu):

120 zł

 

Bilety jednodniowe:

Piątek bilet normalny: 70 zł

Piątek bilet ulgowy: 45 zł

Sobota bilet normalny: 100 zł

Sobota bilet ulgowy: 60 zł

Niedziela bilet normalny: 70 zł

Niedziela bilet ulgowy: 45 zł

 

Dzieciom poniżej 3 roku życia przysługuje wstęp bezpłatny.

W czasie wydarzenia będzie możliwość zakupienia symbolicznego biletu dla dziecka od 4 do 7 roku życia w cenie 10 złotych w kasach stacjonarnych. 

Ulga przysługuje dzieciom oraz młodzieży od lat 7 do 12.

Osoby dorosłe ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności – bilet ulgowy.

Dzieci niepełnosprawne do 18 roku życia - bilet ulgowy (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.

Po zakupie biletu ulgowego/symbolicznego pamiętaj, aby zabierać ze sobą na festiwal legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość oraz wiek (dowód osobisty, paszport).

 

 

Kasy biletowe będą czynne: 20 października (piątek) w godz. 10-22, 21 października (sobota) w godz. 8-22 oraz 22 października (niedziela) w godz. 8-16.

 

Każdy uczestnik otrzyma przy wejściu:

*  Identyfikator w raz z kodem QR do tabeli programowej do zawieszenia na szyi;

*  Opaskę na nadgarstek - (w kolorze zależnym od biletu).

Po kupieniu biletu stacjonarnie lub pokazaniu dowodu zakupu online otrzymasz opaskę na rękę w odpowiednim kolorze (jest ona wytrzymała i wodoodporna, więc nie ściągaj jej podczas trwania konwentu). Opaskę należy pokazać ochronie przed każdym wejściem na teren StarFestu oraz w każdej chwili, kiedy zostanie się o to poproszonym. Natomiast w identyfikator wpisz swoje imię czy ksywkę, aby inni wiedzieli, jak się do Ciebie zwracać.