Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

Strefa Fantastycznych Animacji

Podziel się

 

Zapraszamy do odwiedzenia strefy pełnej dziwów, wspaniałości i interesujących kramów, które przygotowaliśmy dla uczestników StarFestu. Na każdym znajdziecie ciekawych ludzi, którzy z chęcią opowiedzą o swoich pasjach, udostępnią swoje eksponaty do obejrzenia lub wykonania fotek, zaproponują udział w warsztatach czy prezentacjach. Spotkać tu można naprawdę niezwykłe zjawiska, które pozostawią na odwiedzających niezatarte wrażenia.

 

Wystawa figurek StarWars Artura Szyndlera

Największa w Polsce wystawa modeli do gier związanych z tematyką Gwiezdnych Wojen, w tym modele Mando, Grogu i innych bohaterów seriali Star Wars.

 

Stowarzyszenie Lubelskie Towarzystwo Edukacyjno-Naukowe

LuTEN „Nauka jest fantastyczna”!

Wiemy to od dawna i dlatego chcemy się dzielić naszą pasją. Pragniemy pokazywać, że odkrywanie świata to wspaniała przygoda. Począwszy od najprostszych doświadczeń, po te bardziej skomplikowane i początkowo nieoczywiste.

 

NanoKarrin  

NanoKarrin to polska grupa dubbingowa, która od 15 lat zrzesza zarówno amatorów, jak i profesjonalistów interesujących się szeroko pojętą tematyką lokalizacji filmów, seriali, animacji, gier i piosenek.

 

Spartans ASG          

Jedyny w Lublinie i bez wątpienia najbardziej klimatyczny sklep z ASG, w którym znajdziesz: repliki, amunicje, gazy, części serwisowe, mundury i wyposażenie taktyczne oraz serwis wszystkich rodzajów replik. Organizujemy cotygodniowe imprezy w atrakcyjnych lokalizacjach.

 

Joint task force rider          

Jesteśmy grupą pasjonatów, która gromadzi wiedzę, informacje i ekwipunek używany przez jednostki MARSOC (oddziały specjalne US Marine Corps), CAG/ACE (jednostkę znaną jako US ARMY Delta Force) oraz inne jednostki amerykańskich sił zbrojnych.

 

GRH Związek Orła Białego - Militaria    

GRH Związek Orła Białego - grupa pasjonatów, którzy zajmują się rekonstrukcją historyczną oddziałów militarnych. Na stoisku pojawią się m.in. żołnierze 1 Polskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki z lat 1944-1945 czy Rangers US Army z lat 1944-1945.

 

Emerald Age - Konopie Lubelskie

Grupa przyjaciół prowadząca uprawę konopi siewnej. Przy swoim stoisku poprowadzą dla was warsztaty z przygotowania smakołyków konopnych.

 

Wioska Szamańska - Ethnopolia & Festiwal Ethno Polana      

Wioska Szamańska to niecodzienne połączenie etnicznej kultury z fantasy, tworzona przez artystów z lubelskiego Festiwalu Ethno Polana i zespołu muzycznego Ethnopolia. Uczestnicy będą mieli okazję poznać tajemnice indiańskiego plemienia, pograć na instrumentach, udekorować farbami swoją twarz, stworzyć własną makramę, a nawet łapacz snów.

 

Plant Hunter - Bonsai Art  

Bonsai przetłumaczyć można jako „drzewo w donicy”, co od razu rozjaśnia nam obraz tego, czym ta sztuka jest. W skrócie jest to miniaturyzacja drzew tak, by wyglądały jak wyjęte z natury. Z ogromną chęcią podzielę się z wami doświadczeniem, które zebrałem przez te kilka lat.

 

Wargamer Lublin   

Wargamer Lublin będący filią sieci Wargamer to lokalny, stacjonarny sklep zajmujący się nie tylko sprzedażą figurek i gier, ale także będący organizatorem turniejów, lig oraz spotkań dla graczy.

 

Planszówka - Gildia Gier Planszowych    

Planszówka - Gildia Gier Planszowych, to nowe miejsce w Lublinie, do którego ciągną głodni gier planszowych, figurkowych i bitewnych.

 

Projekt Orion                      

Prezentacja łazika jako mobilnego robota wykorzystywanego do eksploracji kosmosu.

 

Wystawa pojazdów - Koło naukowe Inżynierii Materiałowej, Politechnika Lubelska

Wystawa pojazdów konstrukcji studentów i naukowców z koła naukowego Inżynierii Materiałowej z Politechniki Lubelskiej, którego opiekunem jest dr inż. Leszek Gardyński, prof. Uczelni. Na wystawie zostaną zaprezentowane pojazdy: ŻUK 6x6, Trabaktor Zbyszek, Syrena na gąsienicach - Rudy 105B, Rysiek 8x8, Polonez półgąsienicowy i Poduszkowiec.

 

Virtual Quest           

Virtual Quest to innowacyjna firma zajmująca sie produkcją i rozpowszechnianiem filmów edukacyjnych VR. Jej celem jest głównie łączyć rozrywkę z edukacją, aby nauka była czystą przyjemnością. Dzięki Virtual Quest wy również będziecie mogli doświadczyć wirtualnych światów.

 

Polish Garrison 501st Legion        

Polish Garrison to polska placówka międzynarodowej organizacji kostiumowej 501st Legion

Star Wars.

 

Devi Handpoke - Tatuaż Tradycyjny

Tatuaż to nie tylko ozdoba ciała, potrafi również wydobyć jego naturalne piękno, podkreślić kształty, zniwelować niedoskonałości. Tradycyjnie tatuaż ma ogromne znaczenie energetyczne, uzdrawiające, inicjacyjne, stanowił też o statusie społecznym członków plemion i danych społeczności.

 

Black Ghotic Barbara Jaxa Dumańska    

Barbara Dumańska to specjalistka od strojów gotyckich. W wolnej chwili będziecie mogli podejść do jej stoiska, za to na scenie doświadczycie wspaniałego pokazu mody z okazji XV-lecia jej działalności!

 

Stowarzyszenie Chorągiew Zamku w Zawieprzycach

Stowarzyszenie Chorągiew Zamku w Zawieprzycach Atanazego Miączyńskiego Herbu Suchekomnaty skupia miłośników historii, społeczników oraz entuzjastów aktywnego życia.

 

Florian Applevine - Skull Skillz School House of Bones            

Sztuka Floriana oparta jest na tradycyjnym tatuażu amerykańskim. Istnieją w niej zaburzone proporcje i przestrzenie, występuje specyficzna perspektywa oraz dynamiczna kreska. Jego obrazy są pełne symbolizmu, nierzadko umieszcza też w nich swoją postać.

 

Wystawa papierowych modeli       

Wystawa papierowych modeli wykonanych przez Patryka Groszkowskiego. Jego kolekcja liczy ponad 1100 figur, na które składają się postaci z różnych uniwersów między innymi: Pokemony (które stanowią około 80% całej kolekcji), Digimony, Legend of Zelda, Marvel, League of Legends, Genshin Impact i wielu innych.

 

Fantasy(jne) Bajery

Fantasy(jne) Bajery przeniosą Was w różne światy! Pokażą Wam stworzoną przez właściciela broń postapo, będziecie mogli wziąć do ręki między innymi: młot stworzony z tłoków samochodowych, zrobić sobie zdjęcie z ogromnym toporem ze starej tarczy do drewna, a wisienką na torcie będzie elektryczny wózek inwalidzki, na którym chętnie usiadłby niejeden filmowy Max. A zaraz obok przeniosą Was w mrok, magię i krainę fantazji! Będziecie mogli obejrzeć ogromną czachę smoka, zaopatrzyć się w kufle i kielichy godne średniowiecznych władców, czachy, świeczniki i koty pożądane przez wszelakie osoby magiczne, a nawet łagodne jednorożce i aniołki, które równoważą nasz świat.

 

Rebel Legion Eagle Base    

Polski oddział Rebel Legionu, międzynarodowej grupy zrzeszającej fanów Star Wars posiadających profesjonalnie wykonane stroje tych dobrych postaci z gwiezdnej sagi.

 

Gopniki Slav Squad

Grupa entuzjastów młodych ludzi z Europy Środkowo-Wschodniej, szerząca hardbass i dobrą zabawę.

 

Portrety Animalistyczne    

Na stoisku zaprezentowane zostaną portrety animalistyczne, kolaże i dokumentacja realizacji ściennych. Autorka wykona również parę portretów animalistycznych gościom przybyłym na StarFest 2022.

 

Tommy Harevis - Maltyoox           

Spotkanie z Tommym Harevisem, polskim podróżnikiem, muzykiem, praktykującym kosmowizję plemienia Tz'utujil - potomków Majów znad jeziora Atitlan w Gwatemali.

 

Radioaktywny Pingwin      

Jesteśmy grupą przyjaciół, która pokochała tworzenie czegoś z niczego. Przedstawiamy świat po wielkim kataklizmie/wojnie nuklearnej itp. Nasze stroje, pancerze oraz wszelkie dodatki powstają z rzeczy znalezionych, staramy się nie wydawać pieniędzy na gotowe elementy.

 

Strefa Gwiezdnej Walki     

Przestrzeń, na której będą odbywały się warsztaty szermiercze, turnieje rycerskie, walki wręcz, konkursy i zabawy.