BILETY

* Wystartowała sprzedaż biletów online - KUP BILET JUŻ DZIŚ!  

STREFA GWIEZDNYCH WALK

Podziel się

 

Zapraszamy do strefy, gdzie rywalizacja jest tak silna, że aż iskrzy, a w powietrzu unoszą się cząsteczki ambicji, wyrafinowanych technik i magicznych substancji wspierających nieustraszonych wojowników. Tu będzie można zobaczyć niezwykły kunszt artystow walki, podziwiać sekwencje zabójczych technik i ciosów oraz wspaniałych parad i obron. Najodważniejsi będą mogli spróbować również swych sił w tych zmaganiach.

 

Klub Szermierki Historycznej „Czart"

Klub Szermierki Historycznej zaprasza na spotkanie z Dawnymi Europejskimi Sztukami Walki. Uczestnicy spotkania zostaną wprowadzeni w tematykę DESW\HEMA. Będą mieli okazję zobaczyć również praktyczny pokaz metod walki mieczem długim, sztyletem, messerem, jak i będą świadkami walk treningowych i testów cięcia ostrą bonią.

 

Grupa Szermiercza "KRUK"       

Pokaz i warsztaty szermierki historycznej. Poznanie podstaw walki szablą w oparciu o traktaty szermiercze, poruszanie się, podstawowe cięcia, reakcję na zachowanie przeciwnika.

 

Lubelska Szkoła Jiu-Jitsu Tsubame         

WarsztatyJiu-jitsu rozumiane, czyli skuteczna forma samoobrony dostosowana do realiów współczesności i oparta na tradycjach sztuki japońskich samurajów.

 

Tenshin Shōden Katori Shintō Ryū - Dojo Lublin         

Tenshin Shōden Katori Shintō Ryū to najstarsza japońska szkoła szermierki założona w XV wieku, przetrwała po dziś dzień za sprawą bezpośredniego przekazu, dzięki czemu jest obecnie jednym z najlepiej zachowanych średniowiecznych systemów bojowych na świecie. Szkoła między innymi naucza technik władania bronią: katana, kodachi, ryoto, bo, naginatą, yari, shuriken oraz walki wręcz yawara.

 

Lubelska Akademia Aikido

Lubelska Akademia Aikido istnieje od 1990 r. To największa szkoła aikido we wschodniej Polsce.

 

Wielka Aukcja Cosplayowa           

Wielu cosplayerów posiada stare stroje, peruki, elementy... Które chętnie by sprzedało lub wymieniła na coś innego. Od czego jest internet, ale czemu nie urządzić, by tego w postaci zabawnej aukcji z licytacją!

 

Turniej o tytuł Najlepszego Wojownika Starfestu 2022

Czy starczy ci odwagi, aby stanąć do walki o tytuł Najlepszego Wojownika StarFest?

 

Grupa szermierki scenicznej "Szermjeże"          

Warsztaty szermierki scenicznej. Mówią, że jest prawda życia i prawda ekranu – dotyczy to również pojedynków. Podczas warsztatów zaprezentujemy wam przykładowe układy choreograficzne, przekażemy podstawy walki scenicznej i pomożemy stworzyć prostą kombinację z użyciem mieczy treningowych.