Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

Artistic Witches

Podziel się

Jesteśmy trójką artystek, które kochają tworzyć i dzielić się swoją pasją z Wami! Nasza mała ekipa działa pod nazwą Artistic Witches i mamy dla Was coś wyjątkowego!

Na naszym stoisku czeka na Was prawdziwa uczta dla oczu i duszy. Oferujemy merch z naszymi własnymi grafikami, które stworzyłyśmy z miłością i zaangażowaniem. Chcieliśmy, abyście mogli zabrać kawałek naszej sztuki do swojego codziennego życia.

Co znajdziecie u nas?

  • Naklejki - idealne do ozdabiania laptopów, telefonów i wszystkiego, co tylko zechcecie!
  • Breloki - dodatek, który sprawi, że Wasze klucze będą wyglądać kolorowo.
  • Przypinki - małe dzieła sztuki, które można nosić przy sobie każdego dnia.
  • Plakaty - nasze grafiki w pełnej okazałości, gotowe do zawieszenia na ścianie.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Jeśli jesteście fanami gier, filmów czy seriali, to u nas znajdziecie coś specjalnego. Nasze grafiki nawiązują do Waszych ulubionych serii, więc z pewnością znajdziecie coś, co Was zainteresuje.

A to nie koniec!

Dla tych z Was, którzy cenią ręcznie wykonane arcydzieła, mamy coś wyjątkowego. Nasze łapacze snów i maskotki wykonane na szydełku to prawdziwe skarby, które przywędrują do Waszych domów i sprawią, że poczujecie się wyjątkowo.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu online na https://artisticwitches.carrd.co, gdzie znajdziecie nasze produkty oraz więcej informacji o naszej pasji i twórczości. Dołączcie do nas na naszych social mediach, gdzie dzielimy się najnowszymi projektami i kulisami naszej pracy.

Dziękujemy, że jesteście częścią naszej artystycznej przygody. Każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie!