BILETY

* Wystartowała sprzedaż biletów online - KUP BILET JUŻ DZIŚ!  

CK Rękodzieło

Podziel się

To więcej niż sklep - to miejsce, gdzie pasja do gier i kreatywność spotykają się, tworząc unikalne i wyjątkowe przedmioty, które dodadzą magii i charakteru do każdej rozgrywki RPG oraz nie tylko.

CK Rękodzieło to kreatywna pracownia, której głównym celem jest dostarczanie pasjonatom RPG wysokiej jakości kości do gier oraz różnorodnych akcesoriów, które wzbogacą ich doświadczenie podczas rozgrywki. Nasza oferta obejmuje nie tylko standardowe elementy, ale również unikalne i pięknie wykonane przedmioty.

Nasza praca to prawdziwa sztuka. Oferujemy niezwykłe ręcznie haftowane woreczki na kości, które nie tylko służą jako praktyczny sposób na przechowywanie i transport kości, ale także stanowią estetyczny dodatek do każdej sesji RPG. Wraz z nimi oferujemy również tace do rzutów, które nie tylko ułatwiają rzuty kośćmi, ale też stanowią estetyczny element stołu rozgrywki, dodając mu specjalny klimat.

Jednym z naszych dumnych produktów są również autorskie biżuterie, które obejmują szeroki zakres stylów, w tym fanowskie inspiracje i steampunkowe motywy. Nasze akcesoria biżuteryjne pozwalają graczom wyrazić swoją pasję do gier RPG również poza sesjami, dodając odrobinę magii do ich codziennego stylu.

Wspieramy także czytelników poprzez nasze ręcznie haftowane zakładki do książek. To nie tylko praktyczny sposób oznaczania strony, ale również piękny i wyjątkowy dodatek, który sprawi, że czytanie stanie się jeszcze bardziej przyjemne.

Jesteśmy społecznie zaangażowani i doceniamy osoby, które oddają krew, dlatego też oferujemy specjalny rabat dla krwiodawców. To nasza forma wsparcia dla tych, którzy wnoszą istotny wkład w dobro społeczności.