Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

DZIĘKUJEMY ZA FANTASTYCZNE TRZY DNI!

Podziel się

Drodzy StarFestowicze,

Chcielibyśmy  podziękować każdemu z Was za niesamowite trzy dni festiwalu!  Nie możemy uwierzyć, jak wiele wspomnień udało nam się zgromadzić w ciągu tych kilku dni.

 

Koncerty były niesamowite, występy artystów zachwyciły nasze serca, a energia była nie do opisania.

 

 

Chcielibyśmy serdecznie podziękować gwiazdom, każdemu zespołowi, twórcom i wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. To dzięki Wam mieliśmy możliwość tak niezapomnianego festiwalu.

 

 

Ale przede wszystkim, chcielibyśmy podziękować każdemu uczestnikowi, dzięki któremu mogliśmy bawić się razem dzień i noc. Wasza energia, uśmiechy i dobre serca sprawiły, że ten festiwal był tak wyjątkowy.

 

 

Te trzy dni zostaną w naszej pamięci na długo, pełne niezapomnianych chwil, które będą towarzyszyć do kolejnej edycji. To były dni, podczas których zapomnieliśmy o codziennych troskach i pozwoliliśmy się porwać magii i dobrej zabawie. To były dni, które połączyły nas jeszcze bardziej jako społeczność, gdzie nieznajomi stawali się przyjaciółmi i razem tańczyliśmy, pełni pozytywnej energii i radości. 

 

 

Dziękujemy Wam wszystkim za to, że uczyniliście ten festiwal niezapomnianym wydarzeniem. Teraz czas na odpoczynek, ale już nie możemy się doczekać, aby spotkać Was ponownie i tworzyć kolejne wspaniałe wspomnienia.

 

 

DZIĘKUJEMY!