Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

III Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest

Podziel się

Przygotuj się na kolejną niezapomnianą podróż w świat fantastyki i popkultury!

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest, już od 18 do 20 października 2024 🌟

🤩 Nasz festiwal to okazja, by spotkać prawdziwe gwiazdy popkultury! Autorzy bestsellerowych książek, utalentowani reżyserzy, twórcy gier, popularni youtuberzy – wszyscy będą tu obecni, gotowi podzielić się swoją pasją i wiedzą.

🎤 Program StarFest jest niesamowicie zróżnicowany. Czekają na Ciebie prelekcje, wykłady i panele dyskusyjne, podzielone na bloki tematyczne. Możesz wziąć udział w fascynujących spotkaniach z twórcami, odkrywać świat filmu i seriali, zagłębiać się w universum Star Wars, kulturę japońską, mandze i anime. A to tylko początek!

🎉 Oprócz tego czekają na Ciebie konkursy, turnieje, koncerty i projekcje filmów, które zapewnią Ci emocjonujące chwile i zabawę.

🎮 Jeśli jesteś miłośnikiem gier, to miejsce dla Ciebie! Gry komputerowe, planszowe, karciane, bitewne i fabularne – wybieraj, graj, wygrywaj! Games Room czynny całą dobę!

🎁 Na stoiskach handlowych znajdziesz wyjątkowe gadżety, kolekcje książek, komiksów, figurek i wiele innych przedmiotów związanego z fantastyką i popkulturą.

To niepowtarzalna okazja, by spotkać się z pasjonatami fantastyki, wymieniać doświadczeniami i poszerzać swoją wiedzę na temat ulubionych tematów. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić! 🌌