Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

JAK DOJECHAĆ NA STARFEST 2022?

Podziel się

StarFest 2022 odbywa się w obiektach Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie, blisko centrum miasta.

 

Lublin to największe miasto położone po prawej stronie Wisły. Do Lublina można dotrzeć na różne sposoby, korzystając zarówno z własnego prywatnego, jak i publicznego transportu. Do miasta kursuje wiele pociągów, autokarów i busów, dzięki którym szybko można się tu znaleźć. Pod Lublinem znajduje się nawet lotnisko, więc jeśli preferujesz ten rodzaj podróży, możesz z niego skorzystać.

Lublin połączony jest drogą ekspresową z Warszawą i Rzeszowem na całym odcinku. Dzięki temu z obu tych miast do Lublina dostaniesz się nawet w 90 minut! Czasem tyle się jedzie z jednego końca stolicy do drugiego. Bus jedzie niewiele dłużej. Podróż pociągiem z Warszawy to nieco ponad 2 godziny, ale to przecież niedługo zważywszy na moc atrakcji, jakie czekają na Ciebie na StarFest 2022.

Na teren StarFestu możesz dostać się autem lub pieszo z dwóch stron – od ul. Piłsudskiego, jak również od Dworca Głównego PKP. Z tego ostatniego jest szczególnie blisko – raptem około 430 metrów. Z kolei od Dworca Głównego PKS jest około 2 km. Tu zatrzymują się niemal wszystkie busy i autokary, jednak mamy jeszcze Dworzec Południowy PKS. Ten znajduje się obok targów, więc sprawdź, czy Twój bus zatrzymuje się też tu. Będziesz miał StarFest pod ręką. Obejrzyj sobie mapkę, a szybko się zorientujesz, jak dotrzeć na teren Festiwalu!

Przy Targach Lublin znajduje się kilka dużych parkingów, gdzie z łatwością zaparkujesz auto. Najbliższe parkingi są płatne (10 zł za dzień).

Obecnie budowany jest przy dworcu tzw. dworzec metropolitalny, mający być lubelskim hubem transportowym dla pociągów i busów. Nie przerażaj się więc rozkopanymi ulicami i pracami budowlanymi, podążaj śmiało w stronę targów na StarFest!

Do Targów Lublin bez problemu można dojechać kilkoma autobusami niemal z każdej części miasta.

Lista przystanków:

od al. Piłsudskiego -Przystanek Targi Lublin 01, Targi Lublin 02,

od ul. Lubelskiego Lipca - Przystanek Targi Lublin 03, przystanek Targi Lublin 04,

od ul. Plac Dworcowy - Przystanek Dworzec Gł. PKP 01, przystanek Dworzec Gł. PKP 02.

Na StarFest 2022 dojedziesz liniami o numerach:  1, 13, 30, 34, 45, 154 i 161.

Zabiegamy, aby na czas Festiwalu była piękna słoneczna pogoda w Lublinie i żeby nie padało. Trzymaj kciuki, by wysłuchano naszych próśb i modlitw.