Bilety już w sprzedaży, kup teraz w niższej cenie! *  

Kumkwatek

Podziel się

Jeśli kochasz zwierzęta i fascynujące klimaty fantasy, to jesteś we właściwym miejscu.

Ame to artystka pełna pasji i talentu, która tworzy unikalne produkty z miłością do detali.

Jeśli poszukujesz pięknej przypinki, która wyrazi Twoją miłość do zwierząt i fantasy, Ame ma dla Ciebie szeroki wybór wzorów. Jej ręcznie wykonane przypinki są nie tylko ozdobą, ale również wyrazem artystycznego wyrażenia Twoich zainteresowań. Każda przypinka to małe dzieło sztuki, które przenosi Cię w świat marzeń i wyobraźni.

Ale to nie wszystko! Jej kolekcja zawiera także niesamowite naklejki, które można dodać do swoich notesów, laptopa, telefonu czy innych ulubionych przedmiotów. Dzięki nim, codzienne rzeczy nabiorą nowego, magicznego charakteru.

Ame oferuje również breloczki akrylowe i drewniane, które będą doskonałym dodatkiem do Twoich kluczy czy torebki. Jej prace są nie tylko piękne, ale także trwałe i starannie wykonane.

Ponadto, możesz znaleźć piny, pocztówki, zakładki do książek, worko-plecaki oraz podkładki pod mysz w jej ofercie. To świetne pomysły na upominki dla siebie lub bliskich, które przeniosą ich w świat fantazji i kreatywności.

Nie zapomnij również zajrzeć na Instagrama i TikToka kumkwatek - tam możesz zobaczyć jeszcze więcej jej prac oraz poznać artystyczną historię i inspiracje stojące za każdym projektem.