Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

POCHI

Podziel się

Niezwykły tandem artystyczny składający się z dwóch utalentowanych artystek: Yoshinaiku i Puchimooni.

Ich niesamowite stoisko to prawdziwa uczta dla fanów gier, anime i wyjątkowych projektów artystycznych. W ofercie znajdziesz wyjątkowe produkty, które opierają się na ich autorskich rysunkach.

Ta kreatywna przestrzeń oferuje bogatą gamę produktów, które na pewno zachwycą każdego entuzjastę popkultury. Na przykład, możesz wybierać spośród różnych formatów printów, które oddają wspaniały świat postaci z gier i anime, jak również unikalne projekty stworzone przez artystki. Przypinki są dostępne w różnych wariantach, pozwalając ci nosić swoje ulubione wzory wszędzie tam, gdzie zechcesz.

Nie dość, że wybór printów i przypinek jest imponujący, to POCHI oferuje także ogromny wybór wzorów naklejek. To idealny sposób, aby ozdobić swoje ulubione przedmioty osobistymi akcentami artystycznymi. A jeśli pragniesz zatrzymać chwile w wyjątkowy sposób.

Jeśli jesteś miłośnikiem praktycznych pamiątek, POCHI ma również w ofercie magnesy i breloczki, które nie tylko zdobią, ale także przypominają o niezwykłych postaciach i projektach artystycznych.