Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

Przygotujcie się na prawdziwą dawkę magii scenicznej walki!

Podziel się

Jeśli kiedykolwiek marzyliście o tym, aby przenieść się do świata pełnego niezwykłych ruchów, jak w Wiedźminie, spektakularnych pojedynków znanych z Gwiezdnych Wojen i ekscytujących walk jak w Piratach z Karaibów, to mamy dla Was niepowtarzalną okazję!

Grupa szermierki scenicznej Szermjeże ma przyjemność zaprosić Was na niezapomniane wydarzenie, podczas którego odkryjemy przed Wami tajemnice tej magicznej sztuki, dzięki której sceny walki w filmach i serialach stają się tak porywające.

Na początek pokażemy Wam kilka spektakularnych scenicznych pojedynków w naszym wykonaniu. Będzie to prawdziwa uczta dla oczu, pełna widowiskowych ruchów i niesamowitej dynamiki.

Ale to nie koniec! Po części widowiskowej przechodzimy do działu warsztatowego, gdzie każdy chętny będzie miał okazję nauczyć się podstaw walki scenicznej. Nasz zespół doświadczonych instruktorów pomoże Wam stworzyć własną krótką choreografię, używając przy tym mieczy treningowych. Wyobraźcie sobie, że jesteście bohaterami swojej własnej opowieści - teraz to możliwe!