BILETY

* Wystartowała sprzedaż biletów online - KUP BILET JUŻ DZIŚ!  

Tatuaże Artystyczne z HENNY

Podziel się

W trakcie Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni Starfest każdy będziesz mógł_a doświadczyć malowania naturalną henną i jaguą na własnej skórze :)

Chętnym wzory z henny wykona Agnieszka, czyli Tatuaż Artystyczny HENNA Lublin – hennistka z dziewięcioletnim doświadczeniem. Artystka tworzy klasyczne mehendi w stylu indyjskim, arabskim czy marokańskim – kultury te posiadają najdłuższą tradycję hennowania i wytworzyły własne, tradycyjne wzory. Agnieszka wykorzystuje również hennę do kreowania swoich charakterystycznych wzorów w stylu nowoczesnym czy biżuteryjnym. Tworzy także projekty realistyczne, w tym próby przed tatuażem na stałe - portrety,  motywy roślinne czy postacie. Wybór wzorów jest nieograniczony :)

Henna naturalna i jagua to naturalne barwniki roślinnego pochodzenia, które barwią skórę na kolor ciemnobrązowy (henna) i granatowy (jagua). Utrzymują się 7-14 dni.
Barwniki są w pełni bezpieczne dla skóry. Nałożone na ciało mają również właściwości zdrowotne – nawilżają skórę i są naturalnym filtrem UV. Malowanie to również krótka sesja aromaterapii. Zawarte w barwnikach olejki – lawendowy i eukaliptusowy – działają kojąco na ból głowy i odprężają.

Zapoznaj się z pracami Agnieszki:

na FB :  https://www.facebook.com/hennalublin  

na IG: https://Instagram.com/hennalublin