Bilety już w sprzedaży, kup teraz w niższej cenie! *  

Gry bez prądu

Podziel się

StarFest Games Room oferuje niesamowite wrażenia z gry, w tym gry planszowe, fabularne, karciane i w kości. Nowe oraz klasyczne gry dla osób w każdym wieku.

Dostępne są turnieje, wersje demonstracyjne i ogromna biblioteka gier (ok. 500), gdzie możesz wypróbować gry, nauczyć się zasad i wspaniale spędzić czas!

Opanowujemy Targi Lublin !!! Czas podnieść poziom zabawy! Niezależnie od tego, jakim Graczem jesteś - czy jesteś hardkorem, czy zwykłym, cyfrowym czy analogowym graczem  – mamy coś dla Ciebie.

Oferując zorganizowaną grę, turnieje i grę we wszystkie najnowsze gry, ulubione retro i klasyki, których nie można przegapić, gry planszowe i karciane, Games Room to idealne miejsce na krótki odpoczynek.

Niebezpiecznie jest iść samemu, więc złap znajomych i ruszaj dalej, ponieważ jesteśmy gotowi do gry.

Games Room na StarFest będzie czynny 24h.

Przez cały czas, kiedy Games Room jest otwarty, możesz wypożyczać w nim gry i grać. Przestrzeni  wystarczy dla każdego, to największy Games Room w Lublinie..

Poniżej możesz zapoznać się z programem zaplanowanych sesji pokazów i turniejów, jakie będą miały miejsce w Games Roomie, i w jakich możesz wziąć udział.

 

PROGRAM GAMES ROOM [KLIK]

 

Wszystko dostępne w cenie biletu na Festiwal.

Serdecznie zapraszamy!