Bilety już w sprzedaży, kup teraz w niższej cenie! *  

Zostań sponsorem

Podziel się

StarFest to jedna z największych imprez poświęconych fantastyce, jakie odbywają się  w naszym kraju. Zapraszamy Państwa do współpracy w charakterze Sponsora Festiwalu.

StarFest to interdyscyplinarna trzydniowa impreza kulturalna o profilu związanym z szeroko pojętą fantastyką. Spodziewamy się uczestnictwa około 10 000 uczestników z całej Polski. Największą grupę uczestników stanowią studenci oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych, aczkolwiek inne grupy wiekowe również będą reprezentowane podczas imprezy. Będzie to jedna z największych i najważniejszych imprez tego typu w kraju. Festiwal poświęcony jest literaturze, filmowi, grom i sztuce, głównie o tematyce fantastycznej.

W bogatej ofercie programowej znajdzie się około 400 wydarzeń. Złożą się one na następujące atrakcje: spotkania z gwiazdami, prelekcje popularnonaukowe, panele dyskusyjne, konkursy i turnieje, projekcje filmów, games room, gry fabularne, gry bitewne, gry planszowe i karciane, gry komputerowe i konsolowe, pokazy i prezentacje, koncerty i przedstawienia, księgarnie i stoiska, wioski tematyczne.

Celem StarFestu jest tworzenie profesjonalnego i nowoczesnego festiwalu, stojącego na wysokim poziomie, poświęconego szeroko pojętej fantastyce, imprezy prestiżowej i wyróżniającej się jakością, stanowiącej jedną z największych i najważniejszych w branży. Chcemy tworzyć festiwal, gdzie każdy uczestnik będzie mógł znaleźć mnóstwo interesujących rzeczy dla siebie. Pragniemy przyciągać każdą osobę, która zainteresowana jest aktywnym spędzaniem wolnego czasu i rozwijaniem własnych zainteresowań.

Zwracamy się do Państwa z propozycją wsparcia naszej imprezy i zostania Sponsorem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni StarFest. Mamy nadzieję, że w naszej bogatej ofercie będziecie Państwo mogli znaleźć świadczenia, które będą najbardziej odpowiadały Państwa potrzebom. Możemy indywidualnie dostosować warunki współpracy i świadczenia do potrzeb obydwu stron. Jesteśmy również otwarci na wszelkie Państwa pomysły, sugestie i propozycje.

Wśród świadczeń, które możemy Państwu zaoferować, mogą się znaleźć m.in.:

  • umieszczenie informacji o Sponsorze w aktualności na stronie internetowej i na facebookowym fanpage’u Festiwalu,
  • umieszczenie logo na stronie internetowej Festiwalu, w zakładce „Sponsorzy”,
  • umieszczenie reklamy na stronie Festiwalu,
  • umieszczenie dodatkowych wpisów reklamowych lub promocyjnych na profilach Festiwalu w serwisach społecznościowych,
  • oficjalne podziękowania dla Państwa oraz umieszczenie logo w prezentacji wyświetlanej podczas oficjalnego otwarcia i zamknięcia Festiwalu,
  • możliwość kolportażu otrzymanych od Państwa materiałów reklamowych wśród uczestników Festiwalu,
  • możliwość ekspozycji otrzymanych od Państwa roll-upów / banerów i innych nośników reklamowych na terenie Festiwalu,
  • przekazanie do Państwa dyspozycji ustalonej liczby biletów na Festiwal,
  • organizacja wydarzenia w programie Festiwalu związanego ze Sponsorem,
  • możliwość udostępnienia miejsca na terenie Festiwalu przeznaczonego na stoisko reklamowe.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego na adres: a.janiak@targi.lublin.pl