Zostań WYSTAWCĄ przesyłając zgłoszenie oraz wszelkiego rodzaju zapytania na maila a.janiak@targi.lublin.pl * Wystartowała sprzedaż biletów online na Festiwal. KUP BILET JUŻ DZIŚ!*  

Zostań twórcą

Podziel się

Chcemy, aby StarFest 2023 miał jak najbardziej atrakcyjny program. Zapraszamy Cię, byś zgłosił do nas za pomocą poniższego formularza punkty programu (atrakcje), które chciałbyś poprowadzić podczas tegorocznej edycji.

To wyjątkowa okazja, by współtworzyć jeden z największych festiwali fantastycznych w Polsce. Możesz zgłosić dowolny punkt programu: prelekcję, konkurs, turniej, panel dyskusyjny, pokaz, prezentację, warsztat i co Ci przyjdzie do głowy. Szczególnie miło będzie nam przyjmować zgłoszenia związane z tematyką seriali i cykli filmowych.

Termin zgłoszeń upływa 30 sierpnia. Odpowiemy na każde zgłoszenie. Do 10 września poinformujemy Cię, czy Twoja propozycja znajdzie się w programie StarFest 2023.

Poniżej znajduje się formularz, który należy wypełnić!

FORMULARZ DLA TWÓRCY [WYPEŁNIJ]

Każdy twórca, który przyczyni się do stworzenia interesujących punktów programowych lub atrakcji otrzyma bezpłatny wstęp na całe wydarzenie. Aby odebrać pakiet twórcy wystarczy zgłosić się podczas trwania Festiwalu do Biura Targów.