Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

KreezArts

Podziel się

Cześć! Jestem Krzysiek, a pasją, która mnie pochłania od dzieciństwa, jest Spray Painting.

Wszystko zaczęło się od widoku artystów tworzących magiczne obrazy tą techniką nad brzegiem morza. Inspiracja ta przekształciła się w moje własne malarskie dzieło, które pielęgnuję od pięciu lat już. W tym czasie zanurzyłem się głęboko w świat Spray Paintingu, kreując obrazy, które ożywiają różnorodne fantastyczne krajobrazy i sceny. Moja twórczość jest również nasycona duchem mang, anime, komiksów, filmów, gier i wielu innych źródeł inspiracji.

Swoje prace przywołuję do życia na różnorodnych płaszczyznach. Maluję na papierze o rozmiarach 35x50 cm, co pozwala mi na pełniejsze wyrażenie mojej wizji artystycznej. Wielkość typowego formatu A3 (297x420 mm) także nie jest mi obca, pozwalając mi na skupienie się na detalach i mikroskopijnych elementach moich kompozycji. Nie ograniczam się jednak do tradycyjnych podłoży. Malowanie na winylach o średnicy 12 cali to kolejna droga, którą wybrałem, aby moje dzieła mogły ożywać w nietypowych miejscach.

Jeśli jesteś ciekawy, gdzie będę dostępny, to zapraszam na stoisko o nazwie KreezArts podczas nadchodzącego Starfestu. To właśnie tam będziesz mógł odkryć moje prace osobiście, zanurzyć się w świat mojej twórczości i porozmawiać ze mną o wszystkim, co dotyczy Spray Paintingu oraz mojej pasji do malowania. Z niecierpliwością czekam na możliwość podzielenia się swoją miłością do tej techniki z innymi entuzjastami i cieszę się na spotkanie z Tobą na Starfeście!