Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

Lubelska Szkoła Jiu-Jitsu Tsubame

Podziel się

Od roku 1989, Lublin jest domem dla naszej szkoły, której założycielem był niezapomniany shihan Andrzej Kozyra 6 Dan, który odszedł od nas w maju 2021 roku.

Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa i kontynuujemy jego misję.

Nasze sekcje znajdują się w różnych częściach Lublina:

  • Lublin - nasze główne dojo przy ul. K. Wielkiego 8 na obiektach MOSiR Globus.
  • Pliszczyn - nasza szkoła podstawowa.
  • Bogucin - nasza szkoła podstawowa.

W 2019 roku otrzymaliśmy Medal Prezydenta Miasta Lublin za nasz wkład w rozwój jiu-jitsu i wsparcie pasji sportowych mieszkańców Lublina.

U nas nauczysz się, jak obronić się przed atakiem napastnika lub napastników, nawet jeśli są uzbrojeni w niebezpieczne narzędzia. Jiu-Jitsu to sztuka walki, która nie jest ograniczona wiekiem ani płcią. Możesz zacząć trenować już od 5 lat, a nie ma górnej granicy wieku!

W Jiu-Jitsu kładziemy duży nacisk na rozwój psychiczny, wykorzystując zręczność i technikę zamiast siły fizycznej. Nasza zasada to "Maksimum skuteczności, minimum wysiłku". Liczy się zwinność, szybkość i skuteczność ruchów.

Jiu-Jitsu to tradycyjna japońska sztuka walki, która dosłownie oznacza "łagodną, miękką sztukę". Polega na ustępowaniu przed przeciwnikiem, aby go pokonać w obronie, nie powodując uszkodzeń ciała, chyba że sytuacja tego wymaga.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon: 608-513-373

Email: tsubame.lsjj@gmail.com

Rozpocznij swoją przygodę z Jiu-Jitsu i odkryj siłę, zręczność i pewność siebie!