Bilety już w sprzedaży, kup teraz w niższej cenie! *  

OŚWIADCZENIE: Targi Lublin jedynym organizatorem StarFest

Podziel się

Targi Lublin oraz Fundacja Po Innej Stronie Mocy pragną poinformować, że od dnia dzisiejszego, wyłącznym organizatorem Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni StarFest będą Targi Lublin.

Fundacja Po Innej Stronie Mocy, która przez ostatnie lata współorganizowała to wyjątkowe wydarzenie, przestaje pełnić tę funkcję.

 

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za lata współpracy, dzięki którym StarFest stał się jednym z najważniejszych wydarzeń dla fanów fantastyki na Lubelszczyźnie. Wspólne wysiłki obu organizatorów przyczyniły się do dynamicznego rozwoju Festiwalu i stworzenia wyjątkowej przestrzeni dla miłośników fantastyki.

 

Decyzja została podjęta wspólnie przez obie strony i wynika z chęci dalszego rozwoju oraz realizacji nowych celów. Obie strony wierzą, że ta zmiana otworzy nowe możliwości rozwoju zarówno dla Festiwalu, jak i dla działań Fundacji. Dzięki temu Festiwal będzie mógł kontynuować swoje dziedzictwo, oferując uczestnikom jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń i atrakcji.

 

Niezmiernie ważnym elementem pozostaje wsparcie fandomu, bez którego takie wydarzenia nie mogłyby istnieć. Jego zaangażowanie, pasja i energia są kluczowe dla sukcesu StarFest. Jesteśmy wdzięczni wszystkim fanom, którzy będą dalej tworzyć razem z nami nadchodzące edycje.

 

Fundacja Po Innej Stronie Mocy pragnie podziękować wszystkim partnerom i uczestnikom za ich wsparcie i zaangażowanie na przestrzeni lat.

 

Zapraszamy na kolejną edycję StarFest, która odbędzie się w dniach 18-20 października 2024 r. w Lublinie.