BILETY

* Wystartowała sprzedaż biletów online - KUP BILET JUŻ DZIŚ!  

Zanurz się całkowicie w atmosferze festiwalu i ciesz się jego atrakcjami przez cały dzień i całą noc!

Podziel się

Jako organizatorzy Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni StarFest zawsze staramy się stworzyć niepowtarzalne doświadczenie dla uczestników. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić opcję darmowego noclegu na terenie festiwalu.

Co zabrać ze sobą

Aby skorzystać z darmowego noclegu na Fantastycznym Festiwalu Wyobraźni StarFest, uczestnicy muszą zadbać o własne wyposażenie do spania. Istnieje kilka rzeczy, które warto zabrać ze sobą, aby zapewnić sobie wygodę w trakcie nocy.

  • Śpiwór: Przygotuj wygodny i ciepły śpiwór. Możesz dostosować jego grubość do pogody, ale pamiętaj, że noce mogą być chłodne, więc lepiej postawić na śpiwór o większej izolacji termicznej.
  • Karimata: Dodatkowym elementem, który warto zabrać, jest karimata. Zapewni ona dodatkową ochronę przed zimnym podłożem i zapewni komfort podczas snu.
  • Środki higieny osobistej: Pamiętaj o higienie osobistej. Zabierz ze sobą ręcznik, mydło, szczoteczkę do zębów i pastę, aby zadbać o czystość i świeżość.
  • Latarka: Przydatna latarka może okazać się niezbędna, zwłaszcza w trakcie poruszania się po terenie festiwalu w nocy. Upewnij się, że masz naładowane baterie lub dodatkowy zestaw baterii.

Oprócz oczywistych oszczędności finansowych, darmowy nocleg na Fantastycznym Festiwalu Wyobraźni StarFest oferuje uczestnikom wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala na dłuższe i bardziej intensywne doświadczenie festiwalu, ponieważ nie trzeba opuszczać terenu po zakończeniu głównych wydarzeń. Uczestnicy mogą pozostać na festiwalu do późnych godzin nocnych, uczestnicząc w różnych atrakcjach, dyskusjach oraz korzystać z games room'u.

Dodatkowo, nocleg na terenie festiwalu stwarza okazję do nawiązania nowych znajomości i interakcji z innymi pasjonatami. Możesz porozmawiać z osobami o podobnych zainteresowaniach, podzielić się wrażeniami z festiwalu i tworzyć trwałe więzi.

Aby zameldować nocleg w sleep roomie wypełnij formularz poniżej:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY