Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

Zapraszamy serdecznie na stoisko Sinsitra!

Podziel się

Szeroki wybór różnorodnych gadżetów, zarówno tych mniejszych, jak i większych, a co najważniejsze - wszystkie są stworzone według własnych projektów.

Prawdziwą dumą są autorskie komiksy, które są esencją kreatywności. Jednym z nich jest komiks zatytułowany "Przygody Krysi". To opowieść o wyjątkowo głodnym goblinie o imieniu Krysia, który wprawdzie jest mały, ale jego apetyt jest ogromny! To historia pełna humoru i przygód, która z pewnością rozbawi czytelników.

Nie możemy zapomnieć również o komiksie "Święta i Bestia", który przenosi nas w świat wampirów, religii i innych ciekawych zagadnień. Ta opowieść porusza tematy głębsze niż pozornie mogłoby się wydawać, tworząc fascynujący i intrygujący świat.

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem fantastyki, estetyki kwiatowej czy po prostu szukasz czegoś wyjątkowego, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Aby dowiedzieć się więcej o projektach, zachęcamy do odwiedzenia profilu na Instagramie: Sinsitra Art. Tam znajdziesz jeszcze więcej inspirujących treści i pięknych ilustracji.