Wszelkiego rodzaju zapytania dotyczące festiwalu prosimy przesyłać na maila a.janiak@targi.lublin.pl *  

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH WYSTAWCÓW!

Podziel się

Czy marzysz o magicznym miejscu, gdzie twoje pomysły mogą wznieść się na wyżyny wyobraźni? Gdzie każdy szczegół nabiera życia, a światy fantastyczne przenikają się z rzeczywistością? Czy chcesz podzielić się swoimi fantastycznymi koncepcjami z innymi miłośnikami fantastyki, spotkać się twarzą w twarz z entuzjastami Twojej twórczości i pogłębić swoje doświadczenia w magicznym świecie sztuki i kultury? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję!

Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest to więcej niż tylko zwykłe wydarzenie. To spotkanie pasjonatów, twórców i odkrywców, którzy wspólnie tworzą niepowtarzalną atmosferę, pełną inspiracji i magii. Nasz festiwal to miejsce, gdzie granice rzeczywistości zacierają się, a możliwości są nieograniczone.

Jeśli jesteś artystą, pisarzem, twórcą gier planszowych lub komiksów, rękodzielnikiem, naukowcem czy po prostu osobą kochającą fantastykę, to serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej niezwykłej rodziny wystawców! Przygotuj swoje dzieła, projekty, produkty lub pomysły i podziel się nimi z tysiącami entuzjastów, którzy czekają na Twoje dzieło!

Aby zgłosić swoją obecność jako wystawca wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

Czekamy na Ciebie i Twoje niezwykłe dzieła!

FORMULARZ DLA WYSTAWCY Stoiska Regulamin dla wystawców Postanowienia szczegółowe